Centrum finansów

Zapisz sie do naszego newslettera

Zapisz się na newsletter


Pozostałe usługi Centrum Księgowości i Edukacji Finansowej Szkolenia | Doradztwo | Pozyskiwanie środków

GWARANTUJEMY PAKIET KONKRETNYCH KORZYŚCI

Dzielimy się z naszymi Klientami oraz Partnerami Biznesowymi specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, aby realnie kreować rzeczywistość oraz zmieniać pracowników firm oraz organizacji pozarządowych w pełni świadomych, samodzielnych i jeszcze lepszych specjalistów w zakresie księgowości, finansów, prawa i administracji.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Specjalizujemy się w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń w zakresie finansów i księgowości dedykowanych firmom, podmiotom sektora finansów publicznych oraz organizacjom pozarządowym.

Doradzamy podmiotom ekonomii społecznej w zakresie administracyjnym, finansowym i prawnym, a efekty naszej pracy przekładają się na wymierne rezultaty potwierdzone w rekomendacjach i opiniach naszych Klientów.

Skutecznie pomagamy pozyskiwać środki z Urzędu Pracy na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej.

TYLKO PRAKTYCZNA WIEDZA

Nasze szkolenia i usługi doradcze zapewniają wiedzę gotową do natychmiastowego wykorzystania oraz konkretne umiejętności, które przekładają się na realny rozwój, wymierne oszczędności oraz wyższą kulturę pracy w wymiarze finansowym, prawnym i administracyjnym.

PRAWDZIWI EKSPERCI

Jako odpowiedzialni fachowcy szkolimy i doradzamy tylko w obszarach, w których jesteśmy ekspertami, dlatego mamy pewność najwyższej jakości naszych usług.

Skorzystaj z naszych usług i zyskaj nowe możliwości rozwoju

Serdecznie zapraszamy do współpracy

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ


Nasi klienci

© Bermar Multimedia 2015

Projekt i wykonanie: