Centrum finansów

Zapisz sie do naszego newslettera

Zapisz się na newsletter


Dotacje unijne - Szczecin

FIRMA POZYSKUJĄCA FUNDUSZE EUROPEJSKIE

SKORZYSTAJ Z PERSPEKTYWY BUDŻETOWEJ 2014 - 2020

Dzięki dotacjom unijnym polska przestrzeń publiczna, możliwości organizacji pozarządowych oraz rzeczywistość biznesowa zmieniają się na naszych oczach. Perspektywa budżetowa funduszy europejskich 2014 – 2020 zapewnia wielką szansę na uruchomienie nowych firm oraz instytucji NGO lub ich dynamicznego rozwoju w zakresie innowacyjności, inwestycji oraz tworzenia miejsc pracy.

Wszystko zależy od efektywności pozyskiwania dotacji unijnych, skutecznego zarządzania oraz fachowego rozliczenia funduszy – właśnie dlatego warto postawić na nasze usługi, ponieważ:

  • pozyskaliśmy już ponad 20 milionów złotych dla naszych Klientów
  • gwarantujemy skuteczność na poziomie 90% realizacji wszystkich projektów


TERAZ TWOJA KOLEJ – SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI – MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ

DOTACJE UNIJNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

KOMPLEKSOWE USŁUGI Z GWARANCJĄ SUKCESU

Usług i doradztwo w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych to nasza specjalność. W ramach naszej oferty przejmujemy wszystkie obowiązki – od researchu, przez kompletowanie dokumentacji, audyty ekonomiczno-finansowe i analizy wykonalności, przygotowanie biznes planów i wniosków o płatność, aż po końcowe rozliczenie dofinansowanych projektów.

DOŚWIADCZENIE W POZYSKIWANIU FUNDUSZY EUROPEJSKICH

OBSŁUGUJEMY FIRMY ORAZ ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Naszą ofertę dedykujemy mikro-przedsiębiorstwom, małym, dużym i wielkim firmom oraz przede wszystkim sektorowi NGO, m.in.: stowarzyszeniom, fundacjom, związkom zawodowym, klubom sportowym i wszystkim organizacjom pozarządowym.

DOTACJE – WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE ( I NIE TYLKO)

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Drawsku Pomorskim, dlatego przede wszystkim polecamy nasze usługi firmom oraz organizacjom pozarządowym działającym na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Nie mniej pomagamy pozyskiwać dotacje sektorowi biznesowemu i NGO na terenie całej Polski.

POZYSKAJ DOTACJĘ UNIJNĄ – WYBIERZ CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I EDUKACJI FINANSOWEJ

Sprawdź, w jaki sposób wykonujemy analizę przedsięwzięcia inwestycyjnego

Serdecznie zapraszamy do współpracy

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ


Nasi klienci

© Bermar Multimedia 2015

Projekt i wykonanie: